Zamanınızı En İyiŞekilde Değerlendirin

 • Özel Uçak Kiralama

  Seyahatinizi uçuş tarifeleri veya gecikmeler olmadan istediğiniz zaman ve istediğiniz yere gerçekleştirebilirsiniz. GENEL HAVACILIK A.Ş. kişiye özel uçak kiralama hizmetleri ile gizlilik, rahatlık ve güvenle uçun.

 • Kurumsal Uçak Kiralama

  GENEL HAVACILIK A.Ş. için, seyahat ihtiyacı fazla olan, güvenli, hızlı ve konforlu hizmet almak için güvenebilecekleri bir Hava Taksi Operatörüne ihtiyaç duyan firmalar ideal müşterilerdir.

  Uçuş planlamanızı tek elden yürüterek, GENEL HAVACILIK A.Ş. tüm seyahat ihtiyaçlarınızı karşılar.

  İster bir günde birden fazla yeri ziyaret edin, ister tarifeli uçakların hizmet vermediği bir yere uçun, GENEL HAVACILIK A.Ş. size yardımcı olmaya her zaman hazır.

  GENEL HAVACILIK A.Ş. kiralama hizmetleri, büyük yatırımlar ve zaman alıcı bir yönetim süreci gerektiren uçak temini veya değişikliği için size destek olur.  Programınıza uygun, ulaşılması uzak müşterilerinizi, tesisleri veya birden fazla yeri ziyaret edebilirsiniz.

 • Uçuşun tüm aşamalarında Takip ve Destek

  Uzmanlarımız, gideceğiniz yere en yakın ve en uygun havalimanını seçmenize, uçuş saatleri ve havalimanı gereksinimleri hakkında sizi bilgilendirerek seyahat planlarınızı hazırlamanıza yardımcı olur. Tercihinize göre ikram hizmetini ayarlayarak, uçağın 3 saat içinde hazır olmasını sağlayacaktır.

 • Şeffaf Fiyatlandırma

  GENEL HAVACILIK A.Ş. , uçuş talepleriniz için fiyat teklifi, gerçek uçuş süresine ve gerçek yer hizmetleri maliyetlerine göre oluşturulur, tahmin yapılmaz, yanlış fiyatlandırma olmaz, kötü sürprizlerle karşılaşılmaz. Her seferinde, aynı yüksek kaliteli hizmeti alırsınız.

original-2
Zamanınızı En İyi Şekilde Değerlendirin

Helikopter Kiralama

Şehir merkezindeki yoğun trafiği atlamanız, Boğaziçi’ni vakit kaybetmeden geçmeniz veya ülke içinde belirli bir noktaya inmeniz gerekiyorsa, GENEL HAVACILIK A.Ş. helikopter kiralama hizmeti sizin için en akıllı seçimdir.

Bell 407 helikopterimiz sizi İstanbul’dan Akdeniz kıyılarına uçurmaya yetecek kadar 500 km menzile ve  beş koltuk kapasitesine sahiptir. Güvenilirliğimiz ve kurum içi bakım yeteneklerimiz sayesinde, sektörde öncülük ederek Helikopter transferleri gerçekleştirmekteyiz.

heli
Helikopter Kiralama

Uçak Sahipleri İçin

GENEL HAVACILIK A.Ş. uçağı, sahibi kullanmadığı zamanlarda kiralamaya sunarak, sahiplik maliyetini düşürmelerine destek olur. Türkiye’nin en eski özel jet şirketi olarak 30 yılı aşkın süredir güçlü ilişkilere sahibiz.

Mükemmellik, pazarlama becerisi ve kiralama koordinatörlerinden oluşan özel bir kadro ile ünlenmiş GENEL HAVACILIK A.Ş. ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişiselleştirilmiş bir kullanım şeması oluşturur.

24/7 Uçuş Planlaması, Yönetimi ve Takibi
Çok sayıda B2B çevrimiçi veri tabanında uçağın pazarlanması ve görünürlüğü
Kapsamlı ve yüksek hacimli müşteri ağına erişim
Planlama ve uçak tarifesi üzerinde %100 uçak sahibi kontrolü

Kiralama Müşterileri İçin

Özel jet kiralamak, istediğiniz zaman, istediğiniz yere, tercih ettiğiniz herhangi bir uçakla uçmanızı sağlar. Rezervasyon yaptığınız her bir seyahat için, sunduğumuz özel uçak tipleri veya uçak kabin boyutları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

GENEL HAVACILIK A.Ş. tamamen özelleştirilebilir kiralama programı, her seyahatin seyahat ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmasına olanak tanır ve GENEL HAVACILIK A.Ş. veya onaylı bir tedarikçisinin filosundaki herhangi bir uçağı veya tercih ettiğiniz herhangi bir uçak tipini kiralama seçeneğine sahip olmanızı sağlar.

Her yolculuk talebiniz, mevcut uçaklara dayalı olarak büyük bir hassasiyetle ayrı ayrı fiyatlandırılır.

UÇUŞ VE YOLCU GÜVENLİĞİ

Özel uçak kiralama hizmeti son yıllarda, diğer hava yollarına benzer veya daha iyi bir güvenlik kaydı arşivi toplamıştır. Yine de, bir uçak kiralama sağlayıcısı seçerken, düşündüğünüz kiralama şirketinin mümkün olan en yüksek güvenlik standartlarını karşılayıp karşılamadığını belirlemek önemlidir.

GENEL HAVACILIK A.Ş. en üst düzeyde güvenlik prosedürlerini, yönergeleri ve lisanslamayı daima destekler. Uçuş güvenliği, EASA (European Aviation Safety Agency) ile bir çalışma anlaşması imzalamış olan Türkiye Sivil Havacılık İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ve Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) 9859 sayılı Emniyet Yönetim Sistemi (SMS) benimsemeye yönelik çalışma belgesi gereklilikleri uyarınca sağlanır.

GENEL HAVACILIK A.Ş. bir güvenlik kültürünün oluşturulmasına ve sürekli geliştirilmesine kendini adamıştır. Güvenlik her zaman önceliğimizdir.