Kapsamlı Uçak Yönetimi

Olumlu bir uçak sahipliği deneyimi sağlamak için, uçak sahiplerine, havacılık dünyasını tam olarak anlayan ve ayrıntılara en titiz şekilde dikkat eden bir operatör atamak çok önemlidir. Uçak Yönetimi programımız, uygun maliyetli bir uçak sahibi olmanızı sağlamanın yanı sıra, karmaşık yönetmelikleri sizin yerinize takip ederek, uçakların şirket içi yönetim masraflarını minimize etmeyi planlayan kişi ve kurumlar için tasarlanmıştır.

GENEL HAVACILIK A.Ş. JAR OPS 1 ticari operasyonları için Hava Taksi Ruhsatına(AOC) sahiptir. Hava aracının seçimi, teslimat öncesi desteği, uçuş ekibi, uçuş operasyonları, uçak bakımı, mevzuata uygunluk, havacılık muhasebesi, sigorta koordinasyonu ve yönetimi ile havacılık ortağınız olarak hareket eder.

Ayrıca uçağınızı GENEL HAVACILIK A.Ş. Hava Taksi ruhsatına (AOC) ve kapsamlı VIP kiralama müşteri ağımıza dâhil ederek, uçak sahibi tarafından kullanılmadığı zamanlarda, uçağı kiralayarak, sahiplik maliyetinin karşılanması için destek olur.

GENEL HAVACILIK A.Ş. Uçak Yönetim Programı, günlük uçuş operasyonlarının karmaşıklığından sizi kurtarır ve uçağınızın işin en iyileri tarafından profesyonel ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Uçak Yönetim ve İşletme programımız, uçak sahipliğinin tüm yönlerini destekler ve kapsar.

plane
Kapsamlı Uçak Yönetimi

Evrensel Uçuş Planlaması

Pozitif bir uçak sahipliği deneyimi sağlamak için, uçak sahiplerine bu yüksek düzeyde düzenlenmiş endüstriyi tam olarak anlayan ve ayrıntılara en titiz şekilde dikkat eden bir operatör atamak çok önemlidir. Uçak Yönetimi programımız, uygun maliyetli bir uçak sahibi olmayı ve düzenleyici karmaşıklıklardan ve uçakların şirket içi yönetim masraflarından kaçınmayı planlayan kişiler için tasarlanmıştır.

GENEL HAVACILIK A.Ş. EU OPS 1 ticari operasyonları için Hava Operatör Sertifikasına (AOC) sahiptir. Uçuş operasyonları, uçuş ekibi, uçak bakımı, mevzuata uygunluk, havacılık muhasebesi, sigorta koordinasyonu ve yönetimi ile teslimat öncesi yardım sağlayarak havacılık ortağınız olarak hareket ederiz.

Ayrıca uçağınızı GENEL HAVACILIK A.Ş. AOC ve kapsamlı VIP kiralama müşteri ağımıza dahil ederek, sahibi tarafından kullanılmadığı zamanlarda uçağı kiralayarak uçak sahiplik maliyetinin karşılanması için yardımcı oluruz. Mürettebatımız ve mühendislerimiz, tüm uçak üreticileri yelpazesindeki uçakları uçurma ve bakımını yapma konusunda oldukça deneyimlidir.

 • 01.Yerel ve Uluslararası Yönetmeliklere Uygunluk

  GENEL HAVACILIK A.Ş. Kalite bölümü, tüm mevzuata uygunluk konularını büyük bir hassasiyetle ele alır ve hem uçağın hem de uçuş operasyonlarının uluslararası standartlarda sürdürülmesini sağlar.

 • 02.Uçuş Operasyonlarında Esneklik

  GENEL HAVACILIK A.Ş. uçağınızın operasyonlarını en üst düzey standartlarda gerçekleştirir ve mürettebat faaliyetlerini yönetir. Uçuş Operasyon destek ekibimiz acil ihtiyaçlarınıza gerçek zamanlı çözümler sunar.

 • 03.Uygun maliyetli operasyonlarda şeffaf faturalandırma

  GENEL HAVACILIK A.Ş. muhasebe ve maliyet kontrol bölümü, özelleştirilmiş raporlama sistemi ile şeffaf ve bilgilendirici faturalar sağlayarak, uçak sahibi veya belirlenmiş finansal temsilci ile işbirliği içinde çalışır.

 • 04.Bakım-Onarım İçin Tek Bir Çatı

  GENEL HAVACILIK A.Ş. bakım tesisi, EASA ve Türkiye SHGM yönetmeliklerine uygun bakım yönetmelikleri altında çalışır ve uçağınızı en iyi durumda tutar.