Uçak Bakımı

Bakım ekibimiz tamamen gövde, motor, aviyonik, iç ve dış ikmal ve yenilemeye adanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca GENEL HAVACILIK A.Ş. Kalite ve Güvenlik Departmanı, her uçağın düzenleyici ve en yüksek profesyonel standartlara uygun olarak işletilmesini ve bakımını sağlar.

air_maint
Uçak Bakımı

UÇAK YÖNETİMİ

Uçuş Operasyonlarında Esneklik

GENEL HAVACILIK A.Ş. Uçak Yönetim Programı, günlük uçuş operasyonlarının karmaşıklıklarından kaçınmanızı ve uçağınızın işin en iyileri tarafından profesyonel ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

GENEL HAVACILIK A.Ş., ticari operasyonlar için Hava İşletmeciliği Sertifikasına (AOC) sahiptir. Uçuş operasyonları, uçuş ekibi, uçak bakımı, mevzuata uygunluk, havacılık muhasebesi, sigorta koordinasyonu ve yönetimi ile teslimat öncesi yardım sağlayarak havacılık ortağınız olarak hareket ediyoruz.

aas
Uçak Yönetimi

Kiralama Hizmetleri

Zamanınızı En İyi Şekilde Değerlendirin

GENEL HAVACILIK A.Ş. kiralama hizmetleri, büyük yatırımlar ve zaman alıcı bir yönetim süreci gerektiren uçak takviyesi veya değişikliği için size yardımcı olur. Tek bir günde ulaşılması uzak müşterileri, tesisleri veya birden fazla yeri ziyaret edin.

İster bir günde birden fazla lokasyonu ziyaret edin, ister tarifeli uçakların hizmet vermediği bir lokasyona uçun, Genel Havacılık size yardımcı olmaya her zaman hazır.

uu
Kiralama Hizmetleri